SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 270 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
131807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c 270 2002 Automatic shiber Klimtronik Kontakti :044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »