SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw caddy
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
131812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
caddy tdi dizel 1.9 2004 pa dogan i posardhur nga gjermania me 5ulse me 5 dyre

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eljan
Basel, Switzerland
049506045
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »