SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T5 1.9 TDI -2005 ME KLIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
131813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina esht e sapo ardhu ne gjendje perfekte viti i prodhimit 2005 me klim 1.9Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Klinë
044791003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »