SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
ID e produktit :
131819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.8 benzin automatik 2008Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isufi
Prizren
044496791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »