SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 30D XDRIVE SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
131828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kalter metalike , 5 dyer , 4 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpjetesit ne timon F1 , ulset lekur krem , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , navigacion GPS TV HD , bordkompjuter , tempomat ,
KAMER mbrapa dhe anash , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
radio CD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike ,
fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-30d-xdrive-sportpaket 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »