SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a5 2008
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
131829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a5 n gjendje të rregullt,esht e pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ALbbi
Zürich, Switzerland
049/899/961
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »