SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 2007 Rks
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:19
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
131844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Opel Astra
-Motorri 1.9
-Viti i prodhimit 2007
-Dizel
-Klim
-Fellne
-Gomat e reja
-I regjistruar RKS
-Komanda n vollon
-Shume e rujtne shume e paqt
-Perkthimi behet menjeher
-Shume ne gjendje te mire
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »