SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Sprinter 313 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
131853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina esht evsapo ardhu nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti i prodhimit 2001 me goma te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Klinë
044791003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »