SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118 2.0 2007 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,326
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka- BMW 118 DViti I prodhimit - 2007Motorri - 2.0Ndyrusi - ManuelMe dogan te paguarDiesel Km - 192326 Kw - 90 Kontakti : 044 647 425

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »