SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz E280 CDI Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
131878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz E280 CDI Avantgarde 3.2 231 PS full ekstra hargjimet shum tvogla
Abs Esp Bord Computer Klim 2 zonale etj
Informata rreth publikuesit
Abdullah G.
Podujevë
044171500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »