SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda octavia 2.0tdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda octavia 2.0tdi automatik vetura sapo ardhur nga jashti ( ME. DOGANE TE PAGUAR +hollomgim e tjera per info kotakto ne tele 044 139 396

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »