SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.5 dci. Me dogan
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:11
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,600
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
ID e produktit :
131886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shum ne gjendje te mir veq me klim. me dogan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »