SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pegjo 307
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
131888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pegjo 307 hdi viti 2001 ngjyra gold 7 muj regjistrim baj ndrrim golf 4 opelPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
049446333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »