SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pezho 308
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
131894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pezho 307 20131.6 HDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorontina
043829176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »