SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
131897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.2 benzin automatik tipronik ,klime ,airbag , abs komand ne timon e ardhur na ch .pres bleres serioz.nr +viber+37745616489

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Ulcinj
045 616 489
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »