SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Discovery 1 (Viti 2000)
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
Lloji :
Land Rover Discovery
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
131935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet URGJENT! Land Rover Discovery 1 ne gjendje shume te mire teknike. 160000 km te kaluara. Viti i prodhimit - 2000. Rexhistrimi ka skaduar qe 2 muaj. Thirrni ne numrin +37745301616 ose Viber i njejti numer.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
+37745301616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »