SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Reno Megane 1.9 (2001)
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
131945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Reno Megane :
Viti i Prodhimit: 2001
Modeli: 1, Faza II
Dyer: 5
Karburanti: Diesel (Nafte)

Vetura ka klime si dhe gomat e veres dhe dimrit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Prishtinë
049780765
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »