SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 500 1.3 DIESEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:22
Lloji :
Fiat 500
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*FIAT 500.
* MOTORRI 1.3 DIESEL MULTIJEED.
* 5 SHPEJTSI.
* ABS , ESP .
* AIR BAG.
* KLIM FUNKSIONALE.
* XHAMA ELEKTRONIK.
* TIMON CITY.
* PASQYRE ELEKTRONIKE.
* 4 GOMA TE REJA.
* TE GJITHA SERVISET E KRYERA.
* LLAJSNE KROMI.
* 140.000 KALUARA ME LIBER SERVISI.
* KILOMETRA TE GARANTUAR.
* POSA ARDHUR NGA ZVICRRA.
* REGJISTRIMI I PARE NE KOSOVE.
* 1 VIT REGJISTRIM .

* VETURA NUK ESHTE E VOZITUR NE KOSOVE ESHTE E POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR
* VETURA PERKTHEHET MENJEHER NUK ESHTE HIPOTEK...

* PER ME SHUM KONTAKTO +37745336336(VIBER) IPKO 049 300 952
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
FISNIK
Vushtrri
+37745336336
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »