SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra 2004
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '17
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
131954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vectra e ardhur nga jasht e doganuar regjistruar 1 vit te plot vetura po sa osht ardhur dhe regjistru fill regjistrimu par qe ja kam ber un vetura posedon librin e servisev me nje fjal osht tip top posedon klim 2 zonale tempomat pasqyret me nxemje sensor parkingu mbrapa osht e rujtne si mrena po ashtu dhe jasht siq shifet ne foto hargjimet rrug te hapura 100km 6l lokale 7l vetura ka 169000 km te garantuara +38649108302

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donii
Chur, Switzerland
049108302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »