SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Golf V 1.9 TDI
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
131959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf v. Viti i prodhimit 2007. Klimatronik dy zonal, te gjitha dritaret me hapje elektrike, ESP, fellne origjinale te VW me goma te reja te veres. I servisuar rregullisht, rripi dhembezor me komplet rrypin i nderruar. Seti i friksionit i nderruar. Servisimi i kryer rregullisht te autoservisi Gogi. Kilometrazhe e garantuar. Pronari i pare qe nga 0.0 Km. Kilometrazha e vetures eshte 210,000. Vetura eshte e kompletuar ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe nuk ka asnje veretje.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
+38649492165
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »