SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Mercedes C220
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
131963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes C220.
Viti i prodhimit dhjetor 2006. I servisuar dhe i mbajtur me rregull. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme.
Vetura ka transmision automatik tip tronik, nuk ka asnje veretje. Fellne alumini origjinale te mercedesit. Vetura ka goma te reja te veres dhe te dimrit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
+38649492165
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »