SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Peugeot 307 HDI 1.6 diesel facelift
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
131964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 307, ngjyre vishnje. Motori 1.6 diesel. Ne gjendje te shkelqyer teknike. Goma te reja te veres. Enterier dhe eksterieri shume te ruajtur. Hargjimet mesatare ne qytet 4.3 L/100km.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
+38649492165
veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »