SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Volksvagen golf 7 1.6 TDI full extra
Çmimi :
€14,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
131966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 7 1.6 tdi vetura posedon
- viti i prodhimit 2013
- manual 5 shpejtsi + R
- clima AC
- komanda ne timon
- tempomat
- nxemje ne ulse
- senzor shiut
- senzor parkingu para dhe mbrapa
- drita te mjegulles
- radio cd tel
- ekranin me tach
- shanzher
- fellne me goma 15 te veres
- dritaret me nxemje
- i sapo doganuar dh regjistruar 1 vit rks te plot
- vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shume i ruajtur
- full ekstra
- 044 - 234 - 686
Informata rreth publikuesit
Dion
Vushtrri
044-234-686
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »