SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
131972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MUND TE KONTAKTONI NE 044 775 378 ose ne VIBER

Viti i Prodhimit 09/2004
Senzor Parkingu
Klima Tronik.
Gjama Kolor.
224000 kilometra te garantuara.
Drita Xenon.
2.0TDI(140PS).
7 Ulse.

Vetura eshte e po sa ardhur nga Gjermania dhe eshte e PaDoganuar

Nuk bej Ndrrim
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Drenas
044775378
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »