SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 plus 2.0 automatik -07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
131974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Golf 5 plus 2.0 automatik DSG 103 kw 140ps
• Viti i prodhimit 2007
• Posedon :
• Klime
• Fellne
• 2pare goma
• Airbag
• ABS
• ESP
• Drita automatike
• Komanda n timon
• pasqyret elektrike
• pasqyret me nxemje
• Karrikat me nxemje
• Xhamat elektrik x4
• Hidraulik
• Alarm
• CD PLAYER
• I DOGANUAR
• 203 mi t kalume
• 1 vit rks

• Ne gjendje shum t mire teknike dhe optike.
• Osht nder serit e fundit te golf 5 plus comfortline shum i rehatshem gjate vozitjes , Makine ideale familjare me hapsire te madhe brenda. Nuk osht hipotek dhe mund te perkthehet brenda dites . Mundesi ndrrimi .
• Mund te kontaktoni ne viber ne nr +377 44 810 871
Informata rreth publikuesit
xxxx
Prishtinë
044-810-871
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »