SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motorri 500 kubik
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
2005
ID e produktit :
131975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri Polaris Amerikan 500 kubik urgjentPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Prishtinë
049703373/045777772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »