SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw compact mundesi ndrrim
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:09
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
131978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 325i Compact ne gjendjenter te mire dhe servise te kryer Posedon Ulset me nxemje Radio chanzher,Klima tronik funksionale,gjama me rryme etj Vetura ka regjistrim 8muajj ipko 049 300 273 vala 045 888 028

Hargjimet teper te vogla
Informata rreth publikuesit
Labi
Ksamil
045888028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »