SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi fave 3sh 1.9 turbo dizell
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
36,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
131981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi fave 3sh i pershtatshum per ndertimtari plus gjana tjera asht shum imir ne gjendje trregullt punon shum mir 1 vit regjistrim Baj ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Prishtinë
049406738
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »