SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 2 ME 11 MUAJ REGJISTRIM
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
132060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 2 1.6 diesel i tjeshte me 11 muaj regjistrim, interieri shume i ruajtur karigat e Golf 4 per me shume thirr ne telefon 045 651 786 prej ores 10:00 deri ne 21:00 ose dergo email pergjigjem menjeher CMIMI shume i volitshem vetem 900 EURO egigashi1989@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
045651786
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »