SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel combo 1.7dizel 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Lloji :
Opel Combo
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
132065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel combo 1.7 dizel ne gjendje te shkelqyer me dy parë fellga vetura eshte pa doganë vetem sa eshte ardhur nga holanda viti n'fund 1999 per me shume me telefononi ne numrat 044884085 dhe 049190018Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Vushtrri
045423998
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »