SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 M3.0D XDRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
132068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zezë , ulset me ngrohje ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , bordkompjuter , tempomat ,i hapur lart PANORAM , dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) , radio CD USB ,navigacion GPS TV HD , hapje dhe mbyllje me gisht ,senzora te parkigut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,abs , esp , airbag , fellne . etj FULL OPSIONE
Tel+ 386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »