SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 2.5 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
132074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina esht e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike 2.5 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
044791003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »