SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rang Rover sport 3.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2007
ID e produktit :
132083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Rang Rover Sport 3.6
Posedon:
Rigjistrim 1 vjet
Goma te re me fellne
Sevisin te krym komplet
Karkik me nxemje para dhe mbrapa
Senszora mbrapa dhe para po ashtu edhe senzorin per distanc para.
Dvd mbrapa.

Info: Toni 049 655 651
Informata rreth publikuesit
Vesat
Mitrovica, Kosovo
049595001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »