SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet OPEL ASTRA 1992 2.0 BENZIN
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
132092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1992 2.0 benzin i qlajmrum ne gjendje te mir teknike.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dadili
044440442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »