SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 dizel 2.0 me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:05
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
132117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 dizel 2.0 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir se mbrenda ashtu dhe jasht viti 15.09.2014 ....Teli:....044-900-006...045-586-151...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »