SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa D 1.3cdti 2007
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
132118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa D 1.3 cdti 2007, e importuar nga Zvicrra, shpenzime shum te vogla, ne gjendje shum te rregullt mekanike dhe optike, me servise te rregullta te servisi i autorizuar Siqani. 4 goma te reja vetem 3 jave te perdorura. Posedon: ABS, Tempomat, CD player, Pasqyre elektronike, Hidraulik, Xhama elektrik, Radio, Air bages, rregullues Klime, mbyllje qendrore.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
37745661481
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »