SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shutter Audi A6
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
132120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 Viti 10.12.2003-klimatronik dy sexy ale-abs-senzor parkingu para mbrapa-Airbak-karriga me nxemje-6 shpejsi- ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Hisen
Prishtinë
045/646-771
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »