SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
132124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel zafira 1.9 cdti ( 120 PS )
Doganen e paguar
Vetura posedon :
7 ulse , air bag , abs , esp , cd/mp3/Aux ,kariket gjysem lekur, bordcompjuter, drita mjegulle , 200860 km te garantuara , dritaret elektrike , pasqyrat elektrike , etj ....
Kaishin e dhembzorve te ndrruar ne 175000 km ( garantoj edhe per 30 mij km )
Llamell dhe zamajc te ndrruar , pompen e hidrolikut te ndrruar , 2 stabilizator te ndrruar , vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike.
Informata rreth publikuesit
Momo
Prishtinë
044 555 175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »