SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 tdi
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:32
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
132128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 t(di) 2001 , rks edhe 11 muaj ( regjistrimi i par ne kosovë )
Posedon: air bag , ac , abs , dritaret elektrike , pasqyrat elektrike , radio/cd etj etj.
Eshte ne gjendje te shkelqyer teknike.
Qmimi fiks 4400Postuar nëpërmjet celularit...
Informata rreth publikuesit
Momo
Prishtinë
044 555 175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »