SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 311cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:39
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,889
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Sprinter 311 Cdi Viti 2007 Km 191889 Pa dogan Imesumautomatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »