SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A 180 cdi 2007
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes-Benz ( daimlercheysler) VELVET.
180 A , 2000 kubik
Viti 17.11.2006
Karriket lekur , ac , servo , radio/cd , air bag , esp , abs , komandat ne timon etj etj.
Vetura eshte e doganuar dhe eshte ne gjendje te shkelqyer .
Per me shum info +377 44 555 175
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Momo
Prishtinë
044 555 175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »