SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 325i steptronic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
132138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 325i steptronic cabrio benzin 2008 motori 3.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Orhan
Prizren
044149856
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »