SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 cc
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura peugeot 307cc Cabriolet benzin 2.0, Viti 2005. Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt dhe e posedon librin e servosit.
Informata rreth publikuesit
Lumbardh
Gjilan
0041765722751
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »