SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 diesel Nga Zvicrra
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '16
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Citroen C4 viti i prodhimit 2005. Prejardhja nga Zvicrra e doganuar qe 3 muaj. Ka liber servisi
2.0 136 ps
6 shpejtesi
9 muaj regjistrim
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe shume te ruajtur.
Informata rreth publikuesit
Sale
Prishtinë
044100789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »