SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 1.9 1999
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
132163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 1.9 viti i prodhimit 1999 transmetuesi esht manual
Informata rreth publikuesit
Geti
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »