SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
5.50
Viti :
2008
ID e produktit :
132180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz s-class 5.5 benzin AMG Kamera para prapa Night vision etj etj 045944312

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xx
Viti
045944312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »