SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
132181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes GOLF VI DSG(Automatic) vetura posedon klima tronic, karrikat me nxemje, cenzora para cenzora mbrapa, cenzor parkimi, navigacion t'madh, xenon bixenon, leda para mbrapa, tempomat,bord compiuter, goma te reja, rrypi dhomzor te ndrruar, i servisuar me rregull, bllokad te garantuar kunder vjedhjes. 171000 km me garancion. Me liber t'servisit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
37745662663
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »