SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes E 270 cdi ELEGANCE pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
132186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte pa dogan e rujtur si jashte edhe mrena per me shum ne 045333348 apo 049160160

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
045333348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »