SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet CITROEN C5 2013 EcoHdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
132187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet CITROEN C5
I sapo Ardhur Nga Gjermania
I Doganuar dhe Regjistruar
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Pristina
049225522
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »