SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 2008 4.2 TDI kamer perde shiber full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2008
ID e produktit :
132190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes AUDI A8 l S-line 2008 modeli fundit seria III 4.2 BI-TURBO 326 PS
Regjistrim deri 5/2017
Pasqyre me nxemje elektronike
F1 (nderruesi i shpejtsive ne timon)
Karriga sport full lekur me NXEMJE dhe VENTILIM
Memorje në karrika 4 mundesi per qdo qels
Shiber
Perde fabrikisht mbrapa ne 2 xhamat dhe shofershajme
Kamerë parkingu senzora
Lleda shtopat dhe farat, ndriqimi naten presidencial te dyert
Disqet S-line
Amortizerat me ajer qohet ulet ne 4 nivele Zerimi më i sostifikuar BOSE
Fellnet e modelit te ri a8 2016
Maska W12
Allogenka katror
Me nje fjal vetura esht full extra tip top per qefi ska nevoj asni cent me investu nto serviset komplet tkryme
Viti prodhimit 28.12.2007 model 2008
044193192 viber +37745268680 Ndrrim i mundshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
045268680
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »